Партнери

 
 
Головна » Новини » Новини та коментарі » Українська партія готується до чергового З'їзду
17-09-2016, 21:19
Українська партія готується до чергового З'їзду

Українська партія готується до чергового З'їзду

17 вересня 2016 року відбулось чергове засідання Політичної Ради Української партії.

 

  Політична Рада Української партії взяла до відома інформацію про складення повноважень Головою Політради УП - Олійником Олегом Леонідовичем та доручила заступнику Голови Політради УП - Дуришу Михайлу Степановичу виконувати обов'язки Голови Політради УП до чергового партійного з'їзду.

  На засіданні Політради було розглянуто низку організаційних питань, серед яких зокрема обрання членами Політради УП - Новака А.Я., Березюка О.В. та інших, а також виведення зі складу Політради УП осіб, які припинили членство в Українській партії.

  Політрада УП призначила дату проведення 8-го чергового звітно-виборчого З'їзду Української партії - 15 жовтня 2016 року,

встановила місце його проведення - місто Львів,

встановила норму представництва делегатів на з'їзді - 2 обраних делегата від кожної крайової організації плюс делегати які є делегатами з'їзду згідно Статуту, а також розглянула проект Порядку денного чергового з'їзду партї та Проект змін до Статуту УП.

Політрада УП ухвалила рішеня про проведення конференцій крайових організацій з обрання делегатів на зїзд та відновлення діяльності окремих крайових організацій.

Політрада УП привітала Новака А.Я. та Березюка О.В. з поверененням до лав Української партії та дала їм доручення провести перереєстрацію членів партії та конференції в окремих крайових організаціях з метою відновлення їх діяльності й обрання делегатів до чергового з'їзду УП. 

Фото із засідання Політради тут

 

Прес служба Української партії
Інші новини:
 
Фотогалерея
Хмаринка тегів