> Новини та коментарі > Хто ще у світі будує таку модель держави як Росія?

У Верховній Раді України відбулися парламентські слухання «Про стан і перспективи розвитку економічних відносин з ЄС (зона вільної торгівлі) та Митним союзом».

Більшість фахівців та депутатів дотримуються думки, що вступ нашої держави в Митний союз з Росією, Казахстаном та Білорусією унеможливить створення зони вільної торгівлі з ЄС та призведе до виключення України з системи СОТ, куди вона ввійшла шляхом важких і складних переговорів, які тривали понад 10! років.

Представники ж провладних сил намагаються довести, що біле є чорним і навпаки. Вони й досі вірять, що економіка ЄС, куди Україна ніби то декларує намір вступити, деградує… а економіка Росії та інших країн Митного союзу, і куди нашій державі ну дуже вже терміново потрібно вступити, процвітає.

Однак такі перспективи зовсім не тішать громадян України, яким довелося працювати, відпочивати чи просто бачити рівень життя в країнах ЄС та країнах митного союзу.

Пригадується, що й прибалти та, навіть, 16-та республіка колишнього союзу Болгарія, зовсім не хочуть будувати економіку та державний устрій так, як Росія, та вже давно стали членами ЄС.

Тоді постає просте питання: а якій, власне, державі присягали згадані вище державні високопосадовці України та інтереси якої держави вони відстоюють на державній службі за наші з вами гроші?

Парламентський кореспондент Георгій Лук’янчук


Повернутися