> Регіональні новини > Калуш отримав нагороду Кабінету Міністрів України

9 листопада, під час Міжнародного Конгресу «Інституційні та технічні аспекти реформування житлово-комунального господарства-2011», що відбувся у Києві, міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Анатолій Близнюк вручив перехідні кубки та дипломи Кабінету Міністрів України головам населених пунктів – переможців конкурсу «Населений пункт найкращого благоустрою і підтримки громадського порядку» за 2010 рік.

Місто Калуш Івано-Франківської області отримало диплом Кабінету Міністрів України ІІ ступеня у щорічному всеукраїнському конкурсі «Населений пункт найкращого благоустрою і підтримки громадського порядку» за 2010 рік за третьою категорією населених пунктів.

«Такий успіх є результатом роботи всієї команди, яка, зокрема, в міськраді складається з представників Української партії, і кожного калушанина окремо, - наголосив мер Калуша, голова Української партії Ігор Насалик. - Якщо в людей одинакові погляди, то вони мають можливість реалізуватися».

Конкурс у сфері міського благоустрою проводиться з 1999 року, а з 2003-го він охопив і сільську місцевість. Кращих визначають у шести категоріях населених пунктів – відповідно до кількості мешканців. Таким чином першу категорію складають міста із понад 500 тис. жителів, другу – від 150 до 500 тисяч, третю – від 50 тисяч, четверту – міста з населенням до 50 тисяч мешканців, п’яту і шосту – відповідно селища та села.

Всього у 2010 році участь у конкурсі взяли 68 населених пунктів, які перемогли у трьох попередніх відбіркових етапах конкурсу. Це 7 міст першої категорії, 8 – другої, 12 – третьої, 18 – четвертої, 7 селищ та 16 сіл.

Прес-служба Української партії


Повернутися