> Заяви > ЗАЯВА

Українська партія підтримує акції протесту представників малого і середнього бізнесу, які виступають проти прийняття нового Податкового кодексу.

Ми солідарні з усіма, хто протестує проти надання преференцій олігархічному капіталу за рахунок малих і середніх підприємців.

Вважаємо, що прийняття Верховною Радою України запропонованого Кабінетом Міністрів України Податкового кодексу призведе до знищення малого і середнього підприємництва, ліквідації робочих місць та зменшення надходжень до державного бюджету, що буде мати тяжкі соціально-політичні наслідки.

Ми закликаємо народних депутатів України голосувати проти запропонованого Кабінетом Міністрів України проекту Податкового кодексу.

Враховуючи те, що у високорозвинених країнах світу більше 80% валового національного доходу формується за рахунок малого і середнього бізнесу, Українська партія виступає за прийняття справедливих законів у сфері оподаткування підприємницької діяльності, що сприятиме підвищенню ділової активності громадян та  розвиткові підприємництва в Україні.

Центральний провід Української партії


Повернутися