> Заяви > Українська партія – за об’єднану опозицію!

Українська партія виявила солідарність з усіма опозиційними політичними силами та підписала Угоду про спільні дії Об’єднаної опозиції України. Події 22 січня 2012 року на Софійській площі ще раз показали, що ми можемо і маємо бути єдині.

Ми свідомі того, що події на Софійській площі це лише урочиста частина. Нас чекають будні кропіткої роботи, вироблення єдиного бачення розвитку та майбутнього України, формування списку узгоджених кандидатів по мажоритарних округах від опозиції. Важливим є те, щоб між опозицією, яка представлена у Верховній Раді, та позапарламентською опозицією відбувався дійсно конструктивний діалог.

Ми також висловлюємо підтримку ініціативам Анатолія Гриценка, про створення дійсно активної та дієвої структури, що має відбутись на заміну КОДу.

Вважаємо, що в найкоротший термін має відбутись зустріч за представництвом підписантів для вироблення чіткого календарного плану дій включаючи день виборів – 28 жовтня 2012. 

Вибори 2012 – час об’єднання настав!


Політична рада Української партії

 

Нагадаємо, 9 серпня 2011 року Політична рада Української партії прийняла рішення про приєднання до Комітету опору диктатурі та поділяє позицію політичних сил, які об’єдналися заради боротьби з диктатурою в Україні.


Повернутися