> --- > Українська партія сприятиме розвитку українсько-грузинських відносин

9 листопада голова Політради – перший заступник голови Української партії Олег Березюк зустрівся із Надзвичайним і Повноважним Послом Грузії в Україні Михаїлом Уклебою.

За словами Олега Березюка, під час зустрічі вони обмінялися думками щодо геополітичних наслідків президентських виборів у США і обговорили проблемні питання розвитку двохсторонніх міждержавних відносин між Україною і Грузією.

Спираючись на давні дружні відносини між українським і грузинськими народами, голова Політради Олег Березюк і Посол Грузії в Україні Михаїл Уклеба домовились сприяти розвитку політичних, економічних, наукових і культурних відносин між Україною і Грузією.

«Практичною реалізацією цих домовленостей буде організація Форуму ділових кіл України і Грузії, який планується провести у Тбілісі в березні-квітні 2017 року. Також заплановано провести ряд науково-практичних конференцій, мистецьких і спортивних заходів», - повідомив Олег Березюк.

 

Про розвиток співпраці між Грузією та Україною у сфері ділових відносин читайте у статті Олега Березюка «Уроки «кавказького барсу».

 

Прес-служба Української партії


Повернутися