Головна » Новини » Новини та коментарі

17-09-2020, 17:28
Калуш висунув кандидатів у депутати до Калуської ОТГ

 

16 вересня відбулася конференція Калуської міської організації Української партії. На порядку денному – участь у місцевих виборах. Майже 60 делегатів від осередків міської організації прийняли рішення про висунення 38 кандидатів у депутати до ради Калуської міської об’єднаної територіальної громади.

Виборчий список організації очолила заступник голови Калуської міської організації Української партії, голова ради підприємців Калущини, депутат Калуської міської ради Оксана Шутяк. У виборчому списку організації Української партії, затвердженому на конференції – 17 жінок та 21 чоловік. Серед кандидатів – вчителі, лікарі, працівники комунальної сфери, підприємці, чинний міський голова Ігор Матвійчук,  представники сіл Калуської об’єднаної територіальної громади.

Кандидата на посаду голови громади організація Української партії не обирала, а вирішила підтримати Ігоря Насалика.

 

Прес-служба Калуської міської організації Української партії17-09-2020, 10:32
Дніпропетровська крайова організація висуває кандидатів на місцеві вибори в Слобожанське, Петріківське, Подгороднянське ОТГ

 

Офіційне повідомлення!

 

Відповідно до п.3 ст.218 Виборчого кодексу України, Дніпропетровська крайова організація Української партії повідомляє про час і місце проведення конференції по висуненню кандидатів у депутати рад Слобожанського, Петріківського, Подгороднянського ОТГ у Дніпропетровській області.

 

Дата:  22 вересня 2020 року.

Час : 21-00.

Місце: м. Дніпро, пос. Придніпровськ, вулиця Станіславського, Придніпровський парк.

Порядок акредитації представників ЗМІ: представник ЗМІ підтверджує свої повноваження службовим посвідченням чи іншим документом, що посвідчує його приналежність до вказаного ЗМІ та реєструється в реєстрі присутніх на конференції.

Запрошуємо всіх представників ЗМІ та ТВК. 


Голова організації Віктор Таратушка 
 
Фотогалерея
Наша кнопка

<a href="http://www.ukrpart.org" target="_blank"><img src="http://www.ukrpart.org/ukrpart.jpg" alt="Українська Партія" width="135" height="56" border="0"></a>
Хмаринка тегів