Головна » Новини » Новини та коментарі » Не дамо погасити свічу пам’яті!
20-06-2010, 11:16
Не дамо погасити свічу пам’яті!

19 червня Українська партія взяла участь в акції «Молитовна свіча» у рамках кампанії «Не дамо погасити свічу пам’яті», яка відбулася біля Меморіалу пам'яті жертв Голодомору в Києві

Акція розпочалася з панахиди за жертвами Голодомору 1932-1933 років. У службі взяли участь глави Української православної церкви Київського патріархату Філарет, Української греко-католицької церкви Любомир Гузар, а також представники Української автокефальної православної церкви.

Генеральний секретар Світового конгресу українців Стефан Романів, один із ініціаторів заходу, повідомив, що освячені свічі відправлять у 25 областей України, а також у 32 країни світу, зокрема, в Австралію, Аргентину, Бельгію, Бразилію, Великобританію, Російську Федерацію, Німеччину, Норвегію, Польщу. У цих країнах також відбудуться заходи з вшанування пам'яті жертв Голодомору. Пан Романів закликав президента Віктора Януковича відмовитися слів про те, що він «відкидає, що Голодомор був геноцидом».

До дня пам'яті жертв Голодомору у листопаді свічі повернуться знову до Києва, а до того часу у рамках кампанії будуть проведені інформаційно-просвітницькі заходи: виставки, видання, презентації.

 

Прес-служба Української партії
Інші новини:
 
Фотогалерея
Наша кнопка

<a href="http://www.ukrpart.org" target="_blank"><img src="http://www.ukrpart.org/ukrpart.jpg" alt="Українська Партія" width="135" height="56" border="0"></a>
Хмаринка тегів