Головна » Заяви » Україна – країна здорового способу життя!
10-09-2011, 10:00
Україна – країна здорового способу життя!

Вже традиційно на початку осені в Україні відзначають День фізичної культури і спорту.

Це свято є особливо актуальним для сьогодення. Варто зазначити, що це не тільки нагода привітати людей зайнятих у пропаганді здорового способу життя, але й привід ще раз задуматись над тим, що очікує націю, якщо заради вигоди забудовуються спортивні майданчики, місця для активного відпочинку дітей та дорослих. Особливо масового характеру набули такі тенденції у великих та малих містах в останній час. У сільській місцевості інша не менш болючіша проблема – пропагувати та викладати спортивні дисципліни взагалі нікому.

Нахабна комерціалізація спортивної діяльності особливо у спорті високих досягнень перетворила цю сферу на бізнес. Спорт перестає бути способом фізичної і розумової діяльності людини, що спрямована в першу чергу для зміцнення здоров'я, укріплення сили волі.

Широко розрекламоване проведення чемпіонату Європи з футболу «Євро 2012» в Україні, на жаль, так і не стало механізмом підняття і популяризації фізичної культури, масового спорту серед українців, а є черговою спробою заробляння грошей.

Українська партія категорично не сприймає такий стан справ. У своїй програмній діяльності Українська партія виступає за створення умов для розвитку всіх без винятку фізичних видів спорту, починаючи із наймолодших українців. Ми повинні будувати сильну націю, як фізично, так і морально та інтелектуально. Кожен з нас власним прикладом має показувати підростаючому поколінню, що зайняття фізичною культурою розвиває конкурентну особистість, підіймає силу духу та рівень відповідальності. Відповідальності перед собою, громадою, суспільством.

Здоровий спосіб життя – це ми! Ми – це Україна!

Політична рада Української партії
Інші новини:
 
Фотогалерея
Наша кнопка

<a href="http://www.ukrpart.org" target="_blank"><img src="http://www.ukrpart.org/ukrpart.jpg" alt="Українська Партія" width="135" height="56" border="0"></a>
Хмаринка тегів