Головна » Заяви » Засудивши Тимошенко, влада стала на шлях формування диктатури
12-10-2011, 09:00
Засудивши Тимошенко, влада стала на шлях формування диктатури

У вівторок 11 жовтня 2011 року в 12.40 влада здійснила свій остаточний вибір, зробивши черговий крок в сторону диктатури. Засуджено одного з лідерів опозиції Юлію Тимошенко. Перетнуто межу між світлом та тінню, перетнуто межу, після якої чітко проявилось, хто є хто в Україні. Звичайно, зараз можуть розпочатись ігри в «добрих царів» і можуть жалувати, навіть, «вольную» з барського плеча. Але яке це має відношення до справедливого правосуддя? Що буде з простими, звичайними громадянами в такому випадку?

Українська партія вважає, що цей вирок є ляпасом судовій системі України. Ще більш наглядним ляпасом українському правосуддю стане вирок Європейського суду з прав людини на користь Ю. Тимошенко. Який тоді Україна матиме статус в міжнародному середовищі? Статус поліцейської країни? Чи заслужили наші діти такого майбутнього?

Це черговий сигнал про необхідність об'єднання для опозиційних сил. Наша розпорошеність і фрагментарність – наша головна слабкість. Щоб ефективно протистояти олігархічно-клановому режимові, потрібно об’єднуватися всім демократичним силам і єдиною лінією фронту протистояти засиллю авторитарності та безправ’я.

Українська партія приєднується до усіх політичних сил та громадських організацій, хто висловив свою незгоду з політичним нігілізмом діючої системи, та закликає весь український народ висловити рішучий протест проти будь-яких політичних переслідувань та утисків.

Засудивши Тимошенко,  влада стала на шлях формування диктатури

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Політична рада Української партії
Інші новини:
 
Фотогалерея
Наша кнопка

<a href="http://www.ukrpart.org" target="_blank"><img src="http://www.ukrpart.org/ukrpart.jpg" alt="Українська Партія" width="135" height="56" border="0"></a>
Хмаринка тегів