Головна » Заяви » Митному союзу – ні! Не дамо продати себе в рабство!
20-10-2011, 15:25
Митному союзу – ні! Не дамо продати себе в рабство!

ЗАЯВА

Політика нинішньої провладної коаліції веде до зубожіння українського народу. Зубожіла людина - це наймит. Наймит, що за тарілку борщу лизатиме чоботи своєму господарю.

З високих трибун співаються солодкі серенади про «покращення життя вже сьогодні». А реально відбувається винищення середнього класу, навіть дрібних підприємців, тих, хто може піднятися та відстоювати право на гідне життя, домівку, землю. Людей поставили на межу виживання, щоб продати весь народ як рабів, як худобу – оптом, а найвище керівництво перетворюється чомусь на лакеїв, ще і ще прогинаючись перед новим господарем. Де національна гордість?

Для чого Росії Україна? Їм реально потрібні дешеві робочі руки особливо там, де весна, літо, осінь всього 2-3 місці на рік та найвища температура рідко підіймається понад +10 С.

Зрозуміло, що українці добровільно туди не поїдуть. Тому наступним кроком після підписання зони вільної торгівлі з СНД буде приєднання до Митного союзу, питання про вступ до якого вже вирішено, а далі до ОДКБ (Організації договору про колективну безпеку).

Нам росієзатори вже розказували казки, яке хижацьке, братовбивче НАТО, а те, що зараз військам ОДКБ надали окремий статус і те, що війська будуть використовуватись для придушення мирних зібрань та демонстрацій, чомусь замовчують. Це, що вони замовчують, означає наступне, якщо буде якась демонстрація в Білорусі, то на придушення кинуть казахів, а придушувати казахів накажуть українцям. Таку пропозицію вніс ніхто інший як Лукашенко. До речі, той самий Лукашенко, який наліво і направо ображав нашого Президента, але достойної, адекватної відповіді не було. Президент промовчав.

Підписавши договір про зону вільної торгівлі, найвище українське керівництво вкотре показало, що воно планомірно здає національні інтереси, за нібито газ та інші начебто привілеї. Але кому такі преференції? Простим людям? Ні, це тим, хто грабував український народ до здобуття Незалежності, і так нібито перефарбувавшись продовжує його не тільки грабувати, а тепер ще й намагається продати у рабство.

Готуймося! Справжня Незалежність ще тільки попереду.

Політична рада Української партії 
Інші новини:
 
Фотогалерея
Наша кнопка

<a href="http://www.ukrpart.org" target="_blank"><img src="http://www.ukrpart.org/ukrpart.jpg" alt="Українська Партія" width="135" height="56" border="0"></a>
Хмаринка тегів