Головна » Новини » Новини та коментарі » Олег Олійник: Президент України образив родини, члени яких постраждали від тоталітарного режиму
23-05-2011, 13:43
Олег Олійник: Президент України образив родини, члени яких постраждали від тоталітарного режиму

«Підписання у День Європи Президентом України В. Януковичем закону про використання червоного прапора прогриміло, як грім серед ясного неба. Відомо, що Рада Європи визнала нацистський та сталінський режими злочинними. Цим неадекватним вчинком Президент України образив родини, члени яких постраждали від тоталітарних режимів», ­- зазначив Перший Заступник Голови Української партії Олег Олійник.

В пояснювальній записці до законопроекту вказано, що підняття прапору стане даниною святої пам’яті ветеранам-фронтовикам, переможцям фашизму.

На думку Олега Олійника, незрозуміло, яке відношення італійський фашизм має до гітлерівського нацизму, а також,  яким чином червоний прапор, який є символом неіснуючої країни, матиме надзвичайно важливе значення у патріотичному вихованні молоді, військовослужбовців та всіх громадян України.

За його словами, з таким самим успіхом можна затвердити підіймання штурмового знамена монголо-татарського війська, на чолі якого перебував хан Батий, васалом та сатрапом якого був Олександр Невський, коли громив німецьких рицарів Лівонського ордену і фактично якого можна вважати першим колаборантом на теренах колишньої Київської Русі.

Олійник наголосив, що Українська партія вимагає скасувати ганебний закон.

Прес-служба Української партії
Інші новини:
 
Фотогалерея
Наша кнопка

<a href="http://www.ukrpart.org" target="_blank"><img src="http://www.ukrpart.org/ukrpart.jpg" alt="Українська Партія" width="135" height="56" border="0"></a>
Хмаринка тегів