![](/uploads/posts/2020-09/1599295053_ukrpart_logo.jpg)
Офіційне повідомлення!
Відповідно до п.3 ст.218 Виборчого кодексу України, Дніпропетровська крайова організація Української партії повідомляє про час і місце проведення конференції по висуненню кандидатів у депутати рад Слобожанського, Петріківського, Подгороднянського ОТГ у Дніпропетровській області.
Дата: 22 вересня 2020 року.
Час : 21-00.
Місце: м. Дніпро, пос. Придніпровськ, вулиця Станіславського, Придніпровський парк.
Порядок акредитації представників ЗМІ: представник ЗМІ підтверджує свої повноваження службовим посвідченням чи іншим документом, що посвідчує його приналежність до вказаного ЗМІ та реєструється в реєстрі присутніх на конференції.
Запрошуємо всіх представників ЗМІ та ТВК.
Голова організації Віктор Таратушка