Партнери

 
 
Головна » Новини » Новини та коментарі » Андрій Новак відвідав Буковину
28-11-2016, 16:00
Андрій Новак відвідав Буковину

23-25 листопада голова Української партії, економіст Андрій Новак перебував у Чернівецькій області, де провів ряд зустрічей та взяв участь у низці заходів.

23 листопада Андрій Новак прочитав лекції в Чернівецькому Національному Університеті ім. Ю. Федьковича для студентів економічного факультету та в Чернівецькій філії Одеської юридичної академії, а також мав прямий телеефір на ТБ Буковина.

24 листопада Андрій Новак взяв участь у Буковинському бізнес-форумі молодих науковців «Фінансове забезпечення розвитку малого бізнесу». Тему обрали не випадково, адже саме завершився регіональний конкурс «Марафон бізнес-ідей». За його словами, на форумі йшлося про бізнес-мафію, з якої розпочиналася кожна розвинута країна, економічне «дно», де зараз знаходиться наша країна та цікаві часи, що настають для українців. Говорили також про шкоду від дешевих популістських заяв політиків, що робити, коли бізнес намагається обдурити державу, податкові канікули тощо. Також цього дня він прочитав лекцію в Чернівецькому торгово-економічному інституті та зустрівся з освітянами, медиками і силовиками Буковини.

25 листопада голова Української партії прочитав ще одну лекцію в ДФС у Чернівецькій області та був на ефірі на Радіо Буковина. А ще Андрій Новак провів зустріч в Герцаївській районній державній адміністрації, під час якої подав своє бачення економічного розвитку нашої держави.

За словами голови Української партії, він отримав блискучі враження від спілкування з буковинцями та домовився про співпрацю в майбутньому.

 

Прес-служба Української партії
Інші новини:
 
Фотогалерея
Хмаринка тегів