Головна » Новини » Новини та коментарі » Українська партія відзначила 25-ту річницю Всеукраїнського референдуму
2-12-2016, 14:30
Українська партія відзначила 25-ту річницю Всеукраїнського референдуму

1 грудня активісти Української партії спільно з Громадським рухом «Українська патріотична альтернатива» провели акцію, на якій відзначили 25-ту річницю Всеукраїнського референдуму 1 грудня 1991 року. Акція відбулася біля пам’ятника В’ячеславу Чорноволу у Києві. Учасники заходу поклали квіти до монументу Героя України та поділилися спогадами тих часів.

Активіст Української партії Георгій Лук’янчук розповів, як він та інші члени Асоціації сприяння Народному рухові України, після перемоги над ГКЧП у серпні 1991-го, взялися у Москві роздавати агітки на підтримку Незалежності України пасажирам всіх потягів, що йшли на Схід та Південь України. А за тиждень до референдуму роз’їхалися по зросійщених містах України, де агітували всіх пасажирів на місцевих автобусних та залізничних станціях.

Після того учасники мітингу пішли до Адміністрації Президента України, де провели пікет з вимогою захистити здобутки українського народу досягнуті на референдумі 1 грудня 1991 року. Зокрема, вони вимагали негайно заборонити в Україні діяльності ворожих і антиукраїнських організацій, таких як «Український вибір», котрі діють під керівництвом кремля.

 

Прес-служба Української партії
Інші новини:
 
Фотогалерея
Наша кнопка

<a href="http://www.ukrpart.org" target="_blank"><img src="http://www.ukrpart.org/ukrpart.jpg" alt="Українська Партія" width="135" height="56" border="0"></a>
Хмаринка тегів