Головна » Новини » Новини та коментарі » Київська міська крайова організація висуває кандидатів на місцеві вибори
17-09-2020, 16:52
Київська міська крайова організація висуває кандидатів на місцеві вибори

ОФІЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ


Відповідно до статті 218 Виборчого кодексу України Київська міська крайова організація Української партії повідомляє, що 22 вересня 2020 року о 20:00 год., за адресою: м.Київ, вул. Єжи Ґедройця, буд. 2, відбудеться конференція з метою висування кандидатів у депутати Київської міської ради та кандидата на посаду Київського міського голови на чергових місцевих виборах, що відбудуться 25 жовтня 2020 року.


Порядок акредитації представників засобів масової інформації на конференції додається.


ПОРЯДОК

акредитації представників засобів масової інформації

на конференцію Київської міської крайової організації Української партії з метою висування кандидатів у депутати Київської міської ради та кандидата на посаду Київського міського голови на чергових місцевих виборах 25 жовтня 2020 року

 

1. Цей порядок розроблено на виконання статті 218 Виборчого кодексу України і визначає умови акредитації журналістів і технічних працівників засобів масової інформації на конференції Кивської міської крайової організації Української партії  (далі – Організація партії) з метою висування кандидатів на чергових місцевих виборах 25 жовтня 2020 року.

Про дату, час і місце проведення конференції з метою висування кандидатів повідомляється шляхом розміщення цієї інформації на офіційному веб-сайті Української партії за адресою: http://ukrpart.org/.

2. Акредитація журналістів і технічних працівників засобів масової інформації (далі – Акредитація) здійснюється на добровільній основі та передбачає добросовісне виконання журналістами і технічними працівниками засобів масової інформації їх професійних обов’язків з дотриманням вимог Конституції України, законів України, інших нормативно-правових актів, норм професійної етики та моральних засад суспільства.

Акредитація здійснюється відповідальною особою Організації партії: Владиславом Джулаєм, тел.: +38(067) 332-91-93, електронна адреса:  vdzhulay10@gmail.com шляхом включення журналістів та технічних працівників засобів масової інформації до списків акредитації.

3. Включення журналістів та технічних працівників засобів масової інформації до списків акредитації здійснюється за заявкою від редакції засобу масової інформації поданої до відповідальної особи Організації партії. До заявки додається засвідчена у встановленому порядку копія свідоцтва про реєстрацію засобу масової інформації, ПІБ, номери телефонів та електронні адреси, журналістів/технічних працівників, що направлені для висвітлення Конференції.

4. Заявка про акредитацію подається не пізніш як до 12 години 21 вересня 2020 року.

Моментом прийняття заявки про акредитацію є фактичне отримання відповідальною особою Організації партії відповідної заявки від редакції засобу масової інформації.

5. Заявка про акредитацію, подана пізніше вказаного строку, не розглядається.

6. На підставі отриманих заявок формується список представників засобів масової інформації, акредитованих на конференцію Організації партії.

7. Допуск журналістів та технічних працівників засобів масової інформації до місця проведення конференції здійснюється за таких умов:

1)           Наявності прізвища представника засобів масової інформації у списку представників засобів масової інформації, акредитованих на конференцію Організації партії;

2)           Пред’явлення дійсного редакційного посвідчення та доручення редакції на відвідування відповідної Конференції;

3)           Використання протягом зборів медичної маски та захисних рукавичок;

4)           Успішного проходження термометрії та відсутності інших ознак захворювання.

 

«08» вересня 2020 року                                                                м. Київ

 

 

(Додаток №1 до рішення ради Київської міської крайової організації Української партії)

Інші новини:
 
Фотогалерея
Наша кнопка

<a href="http://www.ukrpart.org" target="_blank"><img src="http://www.ukrpart.org/ukrpart.jpg" alt="Українська Партія" width="135" height="56" border="0"></a>
Хмаринка тегів