Партнери
 
 
Головна » Заяви » Заява Чернівецької крайової організації Української партії щодо виборів в Новоселицькому виборчому окрузі № 26
3-05-2011, 18:07
Заява Чернівецької крайової організації Української партії щодо виборів в Новоселицькому виборчому окрузі № 26

Вибори в Новоселицькому виборчому окрузі № 26 Чернівецької області відбулися з численними порушеннями.

Явка на виборах склала менше 20%.

Спостерігачі та представники ЗМІ від кандидатів постійно фіксували порушення під час голосування. А на дільниці в селі Бояни депутати-регіонали Чернівецької облради взагалі намагалися вигнати з дільниці Володимира Карагяура, журналіста газети «Український наступ». Серед чисельних порушень було зафіксовано спроби голосування без паспорта – за водійським посвідченням (дільниця в с. Магала), та за родичів (дільниця в с. Рідківці). На одній з дільниць села Бояни двічі відбулося вкидання декількох бюлетенів в урну, що підтверджується актами про виявлення порушень, фото- та відеофіксацією спостерігачів від кандидатів в депутати до Чернівецької облради. Акти про виявлення цих порушень члени ДВК відмовлялися реєструвати.

Чернівецька крайова організація Української партії не визнає ці вибори демократичними, прозорими та такими, що відбулися без порушень чинного законодавства. Внаслідок цих порушень неможливо встановити чесний результат виборів.

Чернівецька крайова організація Української партії
Інші новини:
 
Фотогалерея
Хмаринка тегів