Головна » Новини » Новини та коментарі » Українській партії – 5 років!
19-08-2011, 16:31
Українській партії – 5 років!

Шановні однопартійці, друзі, однодумці!

У ці серпневі дні напередодні святкування 20-ї річниці незалежності нашої держави Українська партія святкує п’ятиріччя.

З дня заснування ми заявили про себе як самостійну, патріотичну партію, що здатна об’єднати чесних і порядних людей, згуртувати велику кількість однодумців. Особливою увагою та вдячністю хочеться відзначити активістів, фундаторів, почесних членів, членкинь, котрі доклали чимало зусиль та зробили значні кроки на шляху становлення і розбудови Української партії.

Попереду ще багато завдань – завоювати довіру українців, реалізувати власний потенціал, утвердження громадянського суспільства, побудова сильної, відповідальної влади. Наша мета – успішна, сильна Україна! Тільки завдяки спільним та консолідованим зусиллям ми здолаємо усі труднощі та збудуємо країну, якою будуть пишатися нащадки.

Від щирого серця бажаю Вам міцного здоров’я, невичерпної енергії, натхнення, творчої наснаги в наполегливій праці задля процвітаючої Української Держави!

З повагою, голова Політичної ради Української партії Ігор Насалик
Інші новини:
 
Фотогалерея
Наша кнопка

<a href="http://www.ukrpart.org" target="_blank"><img src="http://www.ukrpart.org/ukrpart.jpg" alt="Українська Партія" width="135" height="56" border="0"></a>
Хмаринка тегів