Партнери

 
 
Головна » Новини » Новини та коментарі » Українській партії - 10 років!
21-08-2016, 20:29
Українській партії - 10 років!

Шановні однопартійці, друзі, однодумці!

У ці серпневі неспокійні дні війни з Росією, напередодні відзначення 25-ої річниці Незалежності нашої Української Держави Українська партія відзначає свій ювілей - 10-у річницю створення партії.

З дня заснування ми заявили про себе як самостійну, патріотичну партію, що здатна об’єднати чесних і порядних людей, згуртувати велику кількість однодумців. Особливою увагою та вдячністю хочеться відзначити активістів, фундаторів, почесних членів, членкинь, котрі докладають чимало зусиль для розбудови Української партії та разом із бійцями ЗСУ в складі добровольчих батальйонів захищають рідну країну від московсько-фашистських загарбників.

Попереду ще багато завдань – завоювати довіру українців, реалізувати власний потенціал, утвердження громадянського суспільства, побудова сильної, відповідальної влади. Наша мета – успішна, сильна Самостійна Україна! Тільки завдяки спільним та консолідованим зусиллям ми здолаємо усі труднощі, подолаємо ворога та збудуємо країну, якою будуть пишатися нащадки.

Від щирого серця бажаю всім Вам міцного здоров’я, невичерпної енергії, натхнення, мужності у боротьбі з московсько-фашистскими загарбниками заради процвітаючої Української Держави!

З повагою, Голова Політради Української партії Олег Олійник
Інші новини:
 
Фотогалерея
Хмаринка тегів