Головна » Новини » Новини та коментарі » Ігор Насалик: На виборах треба тісно співпрацювати з громадськими організаціями
7-02-2012, 14:54
Ігор Насалик: На виборах треба тісно співпрацювати з громадськими організаціями

6 лютого відбулося традиційне спілкування голови Української партії, мера Калуша Ігоря Насалика з користувачами Вільного форуму Калуша. Одне із запитань стосувалося неузгодженої позиції представників Комітету опору диктатурі щодо висунення кандидатів на виборах у Верховну Раду.

Як відомо, представники КОДу уже почали “гризтися” за мажоритарні округи, зокрема, у Тернополі. Лідеру “Нашої України” Валентину Наливайченку, який заявив про можливість тут балотуватися, посилено радять балотуватися у Запоріжжі, звідки той родом. Представники КОДу навіть скликали спеціальну прес-конференцію. На запитання про думку лідера УП щодо такої ситуації, Ігор Насалик зазначив: “Українська партія у висуненні кандидатів на округи дотримується думки, що це має відбуватися у тісній співпраці з громадськими організаціями. Якщо простіше, список кандидатів можуть складати як члени громадських організацій, так і партій, що є однодумцями. Вибір такого кандидата мусить відбуватися за принципом “праймеріз”.

Ті ж представники Комітету опору диктатурі у Тернополі заявили: безпартійні кандидати у Раді — потенційні зрадники. Голова Української партії займає виважену позицію: “Лише 3% громадян України є партійними. Не можуть 3% нав’язувати свою думку 97%. Саме тому участь громадських організацій, що близькі за ідеологією до партій КОДу, є важливою у виборчому процесі”.

За матеріалами інтернет-газети "Вікна"
Інші новини:
 
Фотогалерея
Наша кнопка

<a href="http://www.ukrpart.org" target="_blank"><img src="http://www.ukrpart.org/ukrpart.jpg" alt="Українська Партія" width="135" height="56" border="0"></a>
Хмаринка тегів