Головна » Новини » Новини та коментарі » Голова Української партії Ігор Насалик балотуватиметься на мера Калуша
30-09-2010, 18:21
Голова Української партії Ігор Насалик балотуватиметься на мера Калуша

28 вересня відбулося висунення кандидатів у депутати Калуської міської ради та на посаду міського голови від Української партії

Члени партії одноголосно підтримали кандидатуру голови Української партії Ігоря Насалика на посаду міського голови Калуша.

Довідка: Ігор Насалик був обраний міським головою Калуша у березні 2006 року. Завдяки його старанням депресивне місто із перманентною загрозою екологічних катастроф вдалося вивести на перші місця у всеукраїнському рейтингу за всіма показниками із благоустрою в Україні. За цей час у Калуші було збудовано Льодовий палац та єдиний у Івано-Франківській області майданчик для скейт-бордингу. Першими в області запровадили роздільне сортування сміття.

За 4 роки міський бюджет збільшився з 50 млн. до 331 млн. гривень.

Міський голова Ігор Насалик організував референдум, на якому понад 90% мешканців міста проголосували за проголошення міста зоною екологічного лиха. У 2010 році місто Калуш та прилеглі села Кропивник і Сівка-Калуська Калуського району Івано-Франківської області оголосили зоною надзвичайної екологічної ситуації. Після цього розпочалися роботи із запобігання екологічній катастрофі на цих територіях.

Список кандидатів у депутати Калуської міської ради очолив студент Київської Академії Міжнародних відносин Максим Насалик. Другий номер – головний лікар Центральної районної лікарні Іван Красійчук. Третій у списку – директор ЗОШ №2 Наталія Овсеєнко. Четвертий – начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Калуської міської ради Михайло Клим. П’ятий номер – приватний підприємець Оксана Шутяк.

 

Прес-служба Української партії
Інші новини:
 
Фотогалерея
Наша кнопка

<a href="http://www.ukrpart.org" target="_blank"><img src="http://www.ukrpart.org/ukrpart.jpg" alt="Українська Партія" width="135" height="56" border="0"></a>
Хмаринка тегів