Партнери
 
 
Головна » Новини » Новини та коментарі » Пам’яті Бориса Нємцова
28-03-2015, 00:12
Пам’яті Бориса Нємцова

Активісти Української партії взяли участь у заходах, присвячених пам’яті Бориса Нємцова.

«Співчуваємо рідним і близьким Бориса Нємцова, його соратникам-опозиціонерам з великою втратою – чесного, порядного Громадянина Росії з великої букви», - сказав голова Політичної ради Української партії Олег Олійник.

«В Москві, на Кам’яному мосту біля Кремля: території, що знаходиться під найбільш пильною охороною спецслужб російського режиму, жорстоко вбито Бориса Нємцова – видатного російського політика-опозиціонера, великого друга України. Це непоправна втрата для думаючої й на жаль малочисельної частини російського суспільства, у якої ще залишилися честь і совість… Непоправна втрата для українського народу й України, великим другом якої він був завжди. Згадуємо його особисту участь і в Помаранчевій революції 2004-го і в Революції Гідності 2013-2014-го, протест проти окупації Криму, проти розв’язаної Путіним російсько-української війни на Донбасі, проти фашистсько-сталінської диктатури Путіна в самій Росії…», - зазначив він.

«Страшний ряд політичних вбивств режимом Путіна своїх опонентів: Старовойтова, Політковська, Магніцький, Литвиненко, Новодворська … Нємцов… Хто наступний? І хто зупинить світового злочинця, що впивається кров’ю своїх і чужих громадян?», - риторично запитав голова Української партії.

 

Прес-служба Української партії
Інші новини:
 
Фотогалерея
Хмаринка тегів