На 25 жовтня цього року заплановано проведення виборів до місцевих органів влади.
Ці вибори за своєю суттю є найбільш демократичними, оскільки мешканці територіальних громад обирають депутатів, сільських,селищних і міських голів з числа місцевих жителів і кандидати усім добре відомі.
Тут вплив комерціалізованих ЗМІ і грошей мінімальний і тому люди мають можливість самостійно зробити усвідомлений вибір.
На місцевому рівні усі про всіх все знають.
У свою чергу місцеві політичні еліти суттєво впливають і на формування вищих органів державної влади, а тому жодна серйозна політична сила не може недооцінювати і ігнорувати місцеві вибори.
До них потрібно ретельно готуватись і не лише шляхом пошуку харизматичних кандидатів.
Потрібно постійно проводити моніторинг найважливіших законодавчих ініціатив, ретельно їх аналізувати і давати їм відповідну політичну оцінку.
Реальна політична партія (у нас є багато таких,які існують лише на папері) повинна мати чітку позицію з найважливіших політичних питань та власну програму суспільного розвитку .
У демократичному суспільстві навіть ті політичні парті, які не мають своїх представників у парламенті можуть впливати на загальну політичну ситуацію в країні шляхом організації,або участі у масових заходах.
Також однією із форм політичної боротьби є агітація і пропаганда. З їх допомогою можна формувати відповідну громадську думку і під її тиском домагатись від уряду прийняття відповідних рішень.
Очевидно, що політична діяльність вимагає професійного підходу і повної віддачі сил.
Сучасна політика це професія і як будь-яка професія вона не терпить у своїх рядах дилетантів.
Для того щоб змінити життя в країні на краще ми маємо змінити своє ставлення до політики і політиків і обирати на відповідні посади лише людей з чіткою політичною орієнтацією, управлінським досвідом і незаплямованою репутацією.
Facebook
Олег Березюк, Украінська партія