Головна » Новини » Регіональні новини » У Львові відбулася конференція «Якість виборів як основа зміцнення демократії»
24-09-2009, 18:28
У Львові відбулася конференція «Якість виборів як основа зміцнення демократії»

Представники Української партії у Львові взяли участь у міжнародній конференції «Якість виборів як основа зміцнення демократії», організована Лабораторією законодавчих ініціатив за участі та сприяння Генерального директорату політичних справ Ради Європи, Венеціанської комісії, Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва та місцевого самоврядування, Центральної виборчої комісії у партнерстві з Інститутом виборчого права та Львівською обласною організацією Комітету виборців України, яка тривала два дні.

Захід є частиною серії публічних обговорень, запланованих Лабораторією законодавчих ініціатив спільно з Радою Європи напередодні президентських виборів в Україні та Форуму Ради Європи «За майбутнє демократії». Аналогічні конференції уже пройшли в Одесі та Донецьку, завершальна конференція пройде у Києві 20-21 жовтня.

У межах конференції обговорили можливості запровадження в Україні європейських стандартів демократичних виборів під час двох пленарних засідань: «Нове законодавство про вибори Президента України: проблеми впровадження європейських стандартів та забезпечення якості виборів» та «Вибори-2010: чи є в українців вибір? /Стан, якість та перспективи української політичної еліти/». Також відбувся круглий стіл «Усвідомлений вибір та якість політичної дискусії: значення ЗМІ та організацій громадянського суспільства».

Прес-служба Львівської міської організації Української партії
Інші новини:
 
Фотогалерея
Наша кнопка

<a href="http://www.ukrpart.org" target="_blank"><img src="http://www.ukrpart.org/ukrpart.jpg" alt="Українська Партія" width="135" height="56" border="0"></a>
Хмаринка тегів