Партнери
 
 
Головна » Заяви » Звернення до українського народу щодо внесення Верховною Радою України змін до Конституції України
4-02-2011, 12:00
Звернення до українського народу щодо внесення Верховною Радою України змін до Конституції України

1 лютого 2011 року народні депутати самочинно продовжили термін узурпування влади, призначивши вибори до ВРУ на жовтень 2012 року.

Конституційний Суд України висновком N 3-в/2010 від 18 листопада 2010 року про внесення змін до Конституції України щодо проведення чергових виборів народних депутатів України, Президента України, депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів вимогам статей 157 і 158 Конституції України (справа про внесення змін до статей 76, 77, 103, 136, 141 та до розділу XV «Перехідні положення» Конституції України) підтвердив «правове» обґрунтовування подальшого перебування при владі нинішніх політичних функціонерів.

Цей авторитарний крок Конституційного Суду України став передумовою подальшої приватизації правової системи України, а саме: дискредитований депутатський корпус України, продовжив свій термін перебування ще на один рік. Це значить, що список таких «благодатей», як: шалений стрибок цін на продукти, підвищення цін за комунальні послуги, закриття шкіл і лікарень, зменшення держзамовлень у вузах, збільшення масиву вимираючих сіл, низка зрад національних інтересів, написання соціальних кодексів вигідних для правлячих кланів і таке інше – буде продовжуватися.

Слід зазначити, що такі дії парламентарів суперечать чинній Конституції України, оскільки зміни до неї повинні затверджуватись на всенародному референдумі.

Українська партія сподівається, що народ належним чином оцінить дії суддів Конституційного Суду і дасть належну оцінку депутатам під час наступних виборів до Верховної Ради України.

 

Центральний провід Української партії
Інші новини:
 
Фотогалерея
Хмаринка тегів