Головна » Заяви » ЗАЯВА
1-11-2010, 16:11
ЗАЯВА

Українська партія визнає, що, незважаючи на суттєві недоліки під час підготовки та проведення виборів до місцевих рад, недосконалість виборчого законодавства, численні порушення у ході підрахунку голосів, вибори такими, що відбулися.

Слід наголосити, що демократичні сили отримали позитивний результат там, де вони діяли злагоджено і системно, працювали відповідально і командно.

Так, беззаперечну перемогу демократичні сили здобули на Івано-Франківщині, Волині, Рівненщині, в окремих районах Центральної та Південної України, у Запоріжжі міським головою став кандидат від демсил.

91,5% голосів виборців отримав кандидат на посаду міського голови Калуша (Івано-Франківська область), голова Української партії Ігор Насалик.

Демократичні сили, незважаючи на шалений тиск, отримали численні представництва в органах місцевої влади і можливість довести, що вони здатні правильно оцінити свою роботу, проаналізувати помилки та зробити відповідні висновки для того, щоб отримати перемогу на майбутніх виборах до Верховної Ради України.

Українська партія вже розпочинає підготовку до парламентських виборів, які, відповідно до нині діючої Конституції в редакції 1996 року, повинні відбутися у березні 2011 року.

На найближчій Центральній Раді буде обговорено проект Закону України «Про вибори народних депутатів України», підготовлений Українським юридичним товариством. Оскільки партія не представлена у парламенті і, відповідно, не може внести цей законопроект до порядку денного, ми звернемося до Президента України із пропозицією внести його на розгляд Верховної Ради.

Членами Української партії також розроблено новий проект Конституції України, проект закону про місцеве самоврядування, пропозиції щодо судової реформи, реформи правоохоронних органів.

Українська партія дякує усім виборцям, які підтримали нас на місцевих виборах і зробить усе, щоб захищати і достойно представляти інтереси громадян.

Центральний провід Української партії
Інші новини:
 
Фотогалерея
Наша кнопка

<a href="http://www.ukrpart.org" target="_blank"><img src="http://www.ukrpart.org/ukrpart.jpg" alt="Українська Партія" width="135" height="56" border="0"></a>
Хмаринка тегів