Партнери
 
 
Головна » Заяви » Заява Чернівецької крайової організації Української партії
10-02-2011, 13:39
Заява Чернівецької крайової організації Української партії

Чернівецька крайова організація Української партії засуджує дії депутатської фракції «Свобода» у Чернівецькій міській раді, яка називаючись націоналістичною організацією, цілком себе дискредитувала, зрадивши свого виборця та громаду міста Чернівці. Під егідою Партії Регіонів «Свобода», приєднавшись до інших псевдодемократичних сил - «Батьківщини» та «Нашої України», проголосувала за подолання вето міського голови щодо регламенту, який значно обмежує його повноваження.

Тобто 10 лютого цього року у Чернівецькій міській раді депутати від Партії Регіонів, «Свободи», «Батьківщини» та «Нашої України» зробили перший крок, щоб оголосити недовіру міському голові Миколі Федоруку, якого на виборах підтримало більше 60% чернівчан.

Чернівецька крайова організація Української партії звертається до депутатів Чернівецької міської ради, які проголосували за подолання вето, скласти свої повноваження та піти на перевибори. Це єдиний шлях очистити міськраду від корупціонерів, лжепатріотів та політичних заробітчан.

Рада Чернівецької крайової організації Української партії
Інші новини:
 
Фотогалерея
Хмаринка тегів