Головна » Заяви » Заява - відповідь Української партії Івано-Франківській облраді
16-06-2011, 11:59
Заява - відповідь Української партії Івано-Франківській облраді

ЗАЯВА

відповідь Української партії Івано-Франківській облраді

щодо неконструктивних нападів на калуську громаду

Депутатський корпус та посадові особи Івано-Франківської області останнім часом дозволяють собі агресивні випади та зневажливе ставлення, в яких прослідковується тиск та погрози на адресу калуської громади.

Фактично відбувається пряме втручання Івано-Франківської обласної ради в діяльність Калуської міської ради та розвиток калуської громади. До цього ганебного дійства приєднується також Івано-Франківська обласна адміністрація.

На жаль, в Україні міцно укорінилася схема «своїм усе, а іншим закон». Ця система в першу чергу діє при наповненні та перерозподілі коштів місцевих бюджетів.

Нагадуємо поважним особам, що за вікном ХХІ століття, тому не слід вирішувати власні питання доісторичними методами, шляхом шантажу та тиску. Вітчизняне законодавство чітко визначає механізми взаємодії між гілками влади та суб`єктами місцевого самоврядування.

Українська партія вважає неприпустимою практику часів недавнього номенклатурно-бюрократичного минулого, коли все вирішувалось за телефонним правом та викликом на килим, а місцеві громади були позбавлені будь-яких прав.

Вимагаємо негайно припинити практику взаємодії, що базується на силовому тиску та перевищенні повноважень одних адміністративних структур по відношенню до інших, а в подальшому вести лише конструктивний діалог в межах етичних норм та законодавчого поля. 

Політична Рада Української партії
Інші новини:
 
Фотогалерея
Наша кнопка

<a href="http://www.ukrpart.org" target="_blank"><img src="http://www.ukrpart.org/ukrpart.jpg" alt="Українська Партія" width="135" height="56" border="0"></a>
Хмаринка тегів