Партнери
 
 
Головна » Відбулося засідання Економічної ради Української партії
Відбулося засідання Економічної ради Української партії

2 листопада у Києві відбулось чергове засідання Експертної ради з питань економіки, фінансів та підприємницької діяльності. У засіданні взяли участь голова Політради – заступник голови Української партії Олег Березюк, академік Української академії наук, кандидат технічних наук Михайло Оліфіренко, секретар Економічної ради Віктор Хлонь та голова Київської крайової організації Української партії, депутат Київської облради 6-го скликання – Любов Соцька.

Учасники засідання обговорили питання економічного розвитку Київської області, зокрема перспективи співпраці з Українсько-Арабською Діловою Радою в контексті залучення іноземних інвестицій у розвиток регіону. На порядку денному також стояли питання розвитку альтернативних джерел енергії та очищення навколишнього середовища від сміття.

Любов Соцька наголосила на необхідності економічного розвитку України. «Наше завдання відновити повністю економічний зріст України. Для цього потрібно не лише залучати в країну інвестиції, а й розвивати тут на місці нанотехнології та заохочувати людей до дій. Це зменшить відтік наших спеціалістів та молоді за кордон і дозволить краще розвивати Україну».

Також Любов Соцька зазначила, що сьогодні надзвичайно актуальним є розвиток та впровадження альтернативних джерел енергії. «Не можна і далі дозволяти політикам шантажувати населення тарифами. Потрібно розробляти державні програми з підтримки розвитку альтернативних екологічних, а головне недорогих джерел енергії. Людей потрібно підтримати і полегшити їм життя».

Михайло Оліфіренко наголосив на необхідності проведення насамперед просвітницької роботи серед населення щодо альтернативних джерел енергії, зокрема сонячної енергетики. «Держава в цьому плані нічого не робить. Людям пропонують встановлювати дров’яні або пелетні котли. Але для цих котлів потрібне паливо, якого в Україні не так вже й багато. При цьому може виникнути питання порушення законодавства щодо встановлених квот на викиди газу».

Натомість Михайло Оліфіренко пропонує акцентувати увагу на відновлюваних джерелах енергії, зокрема енергії сонця. За його словами, один із таких проектів вдало діє у Васильківському районі. «Ми взяли будинок сімейного типу та встановили там сонячні батареї. Практика показує, що це було дуже вдале рішення. У Київській області кілька сотень будинків сімейного типу. Ми хочемо запустити пілотний проект та встановити у всіх цих будинках системи опалення за допомогою сонячних батарей. Це не лише ефективно, така енергія майже безкоштовна, дорого обходиться лише встановлення відповідного обладнання».

 

Ваші пропозиції до роботи Експертної ради надсилайте на нашу скриньку politrada.up@gmail.com або долучайтеся до обговорення на офіційній сторінці Української партії у Фейсбуці https://www.facebook.com/UKRPART/

 

Прес-служба Української партіїІнші новини:

 
Фотогалерея
Хмаринка тегів