Головна » Новини » Новини та коментарі » Відбувся візит голови Політради на Львівщину
10-11-2016, 13:52
Відбувся візит голови Політради на Львівщину

5-6 листопада голова Політради – перший заступник голови Української партії Олег Березюк разом із однопартійцями провели ряд зустрічей на Львівщині. Одним із головних заходів стало засідання Експертної ради Української партії з питань медицини, фізичної культури і спорту та екологічної безпеки, в рамках якої відбулося кілька зустрічей.

Заступник голови Української партії – куратор Львівської області Михайло Дуриш організував зустріч представників Експертної ради з міським головою Дрогобича Тарасом Кучмою, на якій обговорили актуальні для краю питання. «Зокрема, мова йшла не просто про пошук інвестицій для будівництва сміттєпереробного заводу у місті Дрогобич, який має забезпечити переробку більше 100 000 тонн сміття у рік, а й про доцільність використання найбільш передових технологій цієї галузі саме у Дрогобичі. Оскільки наразі це питання особливо гостро стоїть на Львівщині. Адже відомо, що існують особливості збереження і розвитку кожного регіону України. Особливо, коли мова йде про рекреаційну зону, курорт світового значення і його збереження», - розповів голова Політради.

Питання перспектив розвитку місцевих територіальних громад, розвитку бізнесу і створення робочих місць порушувались на зустрічі партійців і активістів територіальних громад. Зокрема у Трускавці, де партійці ознайомились з об’єктами будівництва міста, спілкувались з будівельниками, місцевими активістами і бізнесменами, та намітили шляхи подальшої співпраці.

Також відбулась зустріч представників Експертної ради із львівськими підприємцями, активістами та симпатиками партії, на якій порушувались питання подальшої розбудови партії на Львівщині, активізації підприємницької діяльності сільських мешканців. Відбулось обговорення конкретних планів, спрямованих на поліпшення життя галичан, розвитку аграрного бізнесу, залучення молоді до співпраці.

Партійці ще відвідали «Львівську Майстерню Мила та Сувенірів», яка використовує у своєму виробництві екологічно чисту продукцію та поширює її по всій Україні. Там вони поговорили про перспективи співпраці, а працівники майстерні провели майстер-клас із виготовлення мила вручну.

Також львів’яни познайомили представників партії із художником Ігорем Копчиком – майстром із світовим ім’ям, роботи якого відомі всьому світу. Партійці відвідали його майстерню та ознайомились із роботами майстра.

 

Фото із поїздки дивіться тут

 

Прес-служба Української партії
Інші новини:
 
Фотогалерея
Наша кнопка

<a href="http://www.ukrpart.org" target="_blank"><img src="http://www.ukrpart.org/ukrpart.jpg" alt="Українська Партія" width="135" height="56" border="0"></a>
Хмаринка тегів