Головна » Новини » Новини та коментарі » Олег Олійник: Підписання Українською партією декларації про об’єднання націоналістичних сил – провокація
29-06-2010, 17:56
Олег Олійник: Підписання Українською партією декларації про об’єднання націоналістичних сил – провокація

Перший заступник голови Центральної ради Української партії Олег Олійник спростовує повідомлення про те, що 27 червня у Львові Українська партія підписала декларацію про намір об’єднання націоналістичних сил.

«Українська партія не підписувала декларацію про об’єднання націоналістичних сил, - заявив Олег Олійник. - Усі розмови про будь-яке об’єднання з КУН, УНА-УНСО, ВО «Тризуб», Центром національного відродження імені Степана Бандери, ОУН-мельниківцями та іншими є провокацією і не відповідають дійсності».

«Прикро, що тільки тепер на 19-му році незалежності України націоналістичні сили зрозуміли, що їм пора об’єднатися», - наголосив він.

«Українська партія апріорі не може бути в таких об’єднаннях, оскільки сповідує ідеологію україноцентризму», - підкреслив Олег Олійник.

Довідково: Українська партія була створена у серпні 2006 року.

Головною метою партії є розбудова правової, унітарної, соборної, незалежної України.

25 червня 2010 року на Центральній раді Української партії головою було обрано Ігоря Насалика.

 

Прес-служба Української партії
Інші новини:
 
Фотогалерея
Наша кнопка

<a href="http://www.ukrpart.org" target="_blank"><img src="http://www.ukrpart.org/ukrpart.jpg" alt="Українська Партія" width="135" height="56" border="0"></a>
Хмаринка тегів