Головна » Новини » Новини та коментарі » Олег Олійник: Українська партія приєднується до об’єднання опозиції 22 січня
12-01-2012, 15:55
Олег Олійник: Українська партія приєднується до об’єднання опозиції 22 січня

«Українська партія підтримує об’єднання опозиції, щоб одним спільним фронтом іти на вибори. Тільки об’єднавшись, ми зможемо протистояти кримінально-олігархічним кланам, які захопили владу в Україні, знищують демократію, свободу слова, українців та українську державу в цілому», - заявив перший заступник голови Української партії Олег Олійник.

За повідомленнями у ЗМІ, народний депутат України, представник Комітету опорі диктатури Соболєв закликав усі опозиційні сили підписати документ про об’єднання опозиції у День Соборності, 22 січня на Софійській площі Києва.

За словами Олега Олійника, 22 січня – це символічна дата для українців. Адже саме цього дня майже сто років тому здійснилася віковічна мрія українського народу про об’єднання у незалежну, соборну, національну Державу. Саме цього дня понад 20 років тому, коли Україна була на порозі свого визволення із радянського ярма, відбулася символічна акція «Ланцюг злуки», який об’єднав обидва береги Дніпра.

«Сьогодні, на жаль, ми знову переживаємо дежавю: держава погрузла в корупції, продажності, збільшується прірва між купкою олігархів, які захопили усі національні багатства, та простим населенням, яке знаходиться на межі виживання і стає все бідніше та бідніше, під загрозою знаходиться державний суверенітет України», - зазначив Олег Олійник.

«Давайте нарешті зробимо крок на зустріч одне одному і об’єднаємося в єдину, потужну українську силу, аби дати рішучу відсіч антиукраїнським силам», - наголосив заступник голови Української партії.

Нагадаємо, що Українська партія неодноразово наголошувала на необхідності об’єднання опозиційних сил, тому що тільки таким чином можна побороти цей режим, зберегти незалежність та зробити Україну справді європейською державою.

Прес-служба Української партії
Інші новини:
 
Фотогалерея
Наша кнопка

<a href="http://www.ukrpart.org" target="_blank"><img src="http://www.ukrpart.org/ukrpart.jpg" alt="Українська Партія" width="135" height="56" border="0"></a>
Хмаринка тегів