Головна » Новини » Новини та коментарі » Українська партія взяла участь у суді над більшовизмом
7-11-2011, 17:07
Українська партія взяла участь у суді над більшовизмом

7 листопада Українська партія разом з іншими національно-патріотичними силами взяла участь у публічному суді над більшовизмом. Захід відбувся біля пам’ятника жертвам ленінсько-сталінських голодоморів на Михайлівській площі.

Учасники акції нагадали комуністам про злочинну, антилюдську діяльність більшовицького режиму Леніна-Сталіна після військового перевороту 1917 року, зокрема про беззаконні репресії проти цивільного населення, створення перших в світі концтаборів, проведення штучних голодоморів у 1921-22 рр., 1932-33 рр., 1946-47 рр., перетворення селянства, як класу, на кріпаків без права власності й громадянських прав, знищення храмів та репресії проти священників і віруючих, тісну співпрацю з нацистським режимом Гітлера, яка призвела до початку Другої світової війни, окупацію сусідніх країн та насаджування в них тоталітарних комуністичних режимів, переслідування дисидентів та знищення національної ідентичності у народів, що потрапили під більшовицьку окупацію.

У резолюції, прийнятій на зібранні, вимагається заборонити діяльність КПУ, перейменувати комуністичні назви міст, вулиць та демонтувати пам’ятники комуністичним діячам по всій країні.

Георгій Лук’янчук
Інші новини:
 
Фотогалерея
Наша кнопка

<a href="http://www.ukrpart.org" target="_blank"><img src="http://www.ukrpart.org/ukrpart.jpg" alt="Українська Партія" width="135" height="56" border="0"></a>
Хмаринка тегів