Партнери
 
 
Головна » Новини » Новини та коментарі » Непокараність комуністичних воєнних злочинів провокує рецидиви тоталітаризму
6-11-2011, 18:57
Непокараність комуністичних воєнних злочинів провокує рецидиви тоталітаризму

5–6 листопада у Києві відбулася Міжнародна наукова конференція: «Співпраця СРСР та Німеччини у міжвоєнний період та в роки Другої світової війни: причини та наслідки».

Серед доповідей українських істориків найбільше зацікавлення викликали праці членів Української партії - історика Романа Матузко «Марксизм-ленінізм, як теоретична основа розв’язання Другої світової війни»  та доктора історичних наук Володимира Сергійчука «Український хліб, як інструмент більшовицького тиску на Німеччину».

Окрім українських істориків у заході брали участь науковці з Грузії, Чехії, Фінляндії, Німеччини та Великої Британії.

Учасники прийняли ухвалу, в якій, зокрема, наголошується, що ленінсько-сталінський режим вчинив злочини аналогічні до злочинів гітлерівського режиму в Німеччині, які були засуджені в Нюрнберзі у 1946 році, а виконавці злочинних дій й досі переслідуються по всьому світу. Заради утвердження історичної справедливості необхідно створити міжнародний трибунал для розгляду злочинів комунізму та розпочати судове переслідування ще живих виконавців комуністичних злочинів проти людства. Непокараність комуністичних воєнних злочинів і злочинів проти миру та людяності породжує до них легковажне ставлення в суспільствах багатьох європейських держав, а відтак провокує рецидиви тоталітаризму, авторитаризму, неповаги до людських свобод у державах посткомуністичного простору.

Георгій Лук’янчук
Інші новини:
 
Фотогалерея
Хмаринка тегів