Головна » Новини » Новини та коментарі » Українська партія увійшла до Комітету декомунізації України
3-07-2009, 17:31
Українська партія увійшла до Комітету декомунізації України

3 липня було створено Комітет декомунізації України, до якого увійшли партіотичні партії та громадські організації України, серед яких Українська партія.

Учасники Комітету визначили цілі і завдання:

1. Негайно припинити кримінальне та адміністративне переслідування учасників акції 30 червня 2009 року, які зруйнували пам'ятник Леніна у Києві: Миколи Коханівського, Андрія Тарасенка, Олександра Задорожного, Івана Срібного та Богдана Франта.

2. Вилучити з Державного реєстру нерухомих пам'яток національного значення та всіх переліків пам'яток культури пам'ятники та пам'ятні знаки, присвячені вождям та діячам окупаційного комуністичного режиму, оприлюднивши відповідні реєстри.

3. Невідкладно демонтувати пам'ятники та пам'ятні знаки, присвячені особам, причетним до злочинних дій проти українського народу.

4. Змінити назви населених пунктів, вулиць, площ, установ, організацій тощо, які пов'язані з окупаційним комуністичним режимом.

5. Притягнути до відповідальності посадових і службових осіб, які зволікали і перешкоджали виконанню указів Президента щодо ліквідації пам'ятників та пам'ятних знаків, присвячені організаторам голодоморів та політичних репресій.

Звернення зі своїми вимогами Комітет направив до Президента України, Прем'єр-міністра України, Голови Верховної Ради України, керівників депутатських фракцій у ВРУ, Голові Служби безпеки України, Генеральному прокурору України, Міністру внутрішніх справ України.

Комітет направив Прем'єр-міністру України окреме звернення про негайне вилучення пам'ятника Лєніну, що розташований на бульварі Шевченка у Києві, з Державного реєстру нерухомих пам'яток національного значення.

Прес-служба Української партії
Інші новини:
 
Фотогалерея
Наша кнопка

<a href="http://www.ukrpart.org" target="_blank"><img src="http://www.ukrpart.org/ukrpart.jpg" alt="Українська Партія" width="135" height="56" border="0"></a>
Хмаринка тегів