Партнери
 
 
Головна » Новини » Новини та коментарі » Російська сторона має на офіційному рівні вибачитись за висловлювання в ЗМІ
19-04-2013, 14:02
Російська сторона має на офіційному рівні вибачитись за висловлювання в ЗМІ

ЗАЯВА

 

Рівень некоректних висловлювань про українців та Україну в засобах масової інформації Російської Федерації вже давно перетнув межу здорового глузду.

Особливо активно в даному напрямку «працюють» Первый канал, Радио Росии, Русская служба новостей.

При цьому дивує реакція в самих засобах масової інформації в яких мусується теза, що це ж не образи на державному рівні.

В цьому контексті, варто пригадати візит Путіна в Україну, нехай і не офіційний, де російський президент в демонстративній формі проявив своє відношення до вищих посадових осіб України. Якби в той час МЗС України належним чином відреагувало відповідною заявою, то сьогодні б не було низки ганебних вчинків та висловів на російському телебаченні та радіо.

Такі дії, жодним чином не сприяють налагодженню взаємовигідних дружніх відносин і вказують на те що російська сторона не визнає і не бажає визнавати трагічних сторінок української історії.

За таких умов підписання посадовими особами України, будь-яких угод щодо інтеграційних процесів, в яких як однією з сторін є Російська Федерація буде трактуватись як національна зрада та замах на суверенітет України.

 

Політрада Української партії
Інші новини:
 
Фотогалерея
Хмаринка тегів