Партнери
 
 
Головна » Заяви » Країна потребує не економічної, а моральної модернізації
6-08-2011, 12:00
Країна потребує не економічної, а моральної модернізації

Заява Політичної ради Української партії

Світ рухається у низхідному напрямку, як в економічному так, і в моральному сенсі. Вірніше, в першу чергу - у моральному. Відбувається суцільна деградація людської свідомості, нібито стерлися кордони між добром та злом, між доброчесністю та нахабством.

Сполучені Штати, частина країн об`єднаної Європи знаходяться у переддефолтному стані, Російська Федерація практично анексувала Білорусь, хоча сама перебуває на межі міжетнічних конфліктів. Наступною може стати Україна.

Таким чином деградують вже не держави, а цілі континенти, але колись цьому потрібно сказати СТОП!

Не потрібно нікого переконувати, що в Україні твориться щось незрозуміле. На превеликий жаль, перші особи держави так і не стали належними гарантами прав та свобод простих громадян.

Велике занепокоєння викликає арешт Юлії Тимошенко. Хоча, якщо б главою держави стала Тимошенко, безсумнівно на лаві підсудних опинився діючий Президент України. Такі події викликають зневіру до будь-якої влади у власній державі.

Українська партія вимагає зупинити руйнування соціального капіталу України і стати прикладом єднання нації для інших держав.

Пропонуємо Президенту та парламенту здійснити спільне рішення в честь Дня Незалежності: оголосити проведення в Україні ідеологічної, політичної, економічної амністії, щоб кожний політик позбувся того морально-етичного тягаря, що нашаровувався роками, а можливо десятиліттями чи навіть століттями.

Україні потрібна моральна модернізація!

Українська партія вимагає негайно приступити до ідеї морального очищення нації!

Політична рада Української партії
Інші новини:
 
Фотогалерея
Хмаринка тегів