Партнери
 
 
Головна » Новини » Новини та коментарі » Активісти Української партії підкорили Говерлу
29-06-2016, 00:08
Активісти Української партії підкорили Говерлу

Напередодні 20-річного ювілею Конституції України та 75-ї річниці відновлення української державності група активістів Української партії здійснила перехід Карпатським хребтом від гори Піп Іван до Говерли та піднялися на найвищу вершину українських Карпат.

Активісти підняли на вершині національний жовто-блакитний та партійний прапори. Сходження на Говерлу в ці червневі дні, як і в серпневі до Дня незалежності стали традиційними для українських патріотів. Ця велична гора вже давно оздоблює політичний ландшафт України, символізуючи витоки української націєтворчої політики.

Керівник групи Георгій Лук’янчук наголосив, коли долаєш кілометри карпатськими схилами, бачиш навколо красу і велич української природи, то відчуваєш особливу гордість за рідну країну. Адже незалежна Україна була мрією багатьох поколінь українців і лише для нас вона стала реальністю. Довгі роки ідея державності і життя за власним законом, а не нав’язаним іноземними окупантами, для українців залишалася тільки мрією. І лише в 1991 році ця мрія стала усталеною реальністю. Закріпити її в Основному Законі держави вдалося у 1996 році. 28 червня Верховна Рада України, висловлюючи суверенну волю громадян нашої держави і спираючись на багатовікову історію українського державотворення, на світовий досвід, прийняла Конституцію, яка стала реальною і дієвою основою розбудови незалежної демократичної держави.

«Відзначаючи знаменні героїчні й часто трагічні віхи на шляху до Незалежності, ми повинні в сьогоднішніх непростих умовах «гібридної» війни з одвічним й підступним ворогом України – московським імперіалізмом докладати максимум зусиль, щоб зберегти та зміцнити незалежність України, перетворити її в процвітаючу державу світу, де всебічно шанувалися б права людини й української нації та добре жилося кожному її громадянину», - підкреслив Георгій Лук’янчук.

Прес-служба Української партії
Інші новини:
 
Фотогалерея
Хмаринка тегів