Партнери
 
 
Головна » Новини » Новини та коментарі » Відкритий урок історії для української влади
1-07-2014, 23:37
Відкритий урок історії для української влади

1 липня активісти Української партії разом з іншими політичними партіями та громадськими організаціями взяли участь в акції «Відкритий урок історії для української влади», яка відбулася біля Адміністрації Президента України.

27 червня виповнилося 305-ть років від завершення Полтавської битви, 29 червня виповнилося 355-ть років Конотопській битві, 30 червня – 73-я річниця відновлення української державності у Львові, 28 червня День Конституції України. Що і як пов’язує ці дати із сьогоднішнім днем? Саме про це було сказано під час акції.

Учасники заходу вимагали від Вищого керівництва України не повторювати трагічних історичних помилок наших пращурів, а довести визволення України із московського рабства, котре розпочалося із виграної на Майдані битви, до успішного завершення.

Було оголошено наступні вимоги:

- Не вести жодних переговорів із тими, хто із зброєю в руках прийшов на нашу багатостраждальну землю і вбиває та катує громадян України, руйнує наші міста, нищить нашу економіку, сіє страх та розбрат.

- Негайно ввести на території  ВСІЄЇ  України воєнний стан (підстави для цього більш ніж достатні), щоби протидіяти окупації України, закиданню на нашу територію диверсантів, здійсненню терористичних актів та уникнути загрози вторгнення від скупчених на кордоні російських військ.

- Негайно перевести всю життєдіяльність держави (політичну, економічну, промислову, енергетичну, інформаційну, фінансову, навчальну) в стан ОБОРОНИ!

 

Прес-служба Української партії
Інші новини:
 
Фотогалерея
Хмаринка тегів