Партнери

 
 
Головна » Новини » Новини та коментарі » Партійці взяли участь у марафоні в Києві
10-10-2016, 21:33
Партійці взяли участь у марафоні в Києві

У вихідні в Києві, незважаючи на непогоду, вкотре відбувся міжнародний марафон Wizz Air Kyiv City Marathon. Всьоме поспіль, починаючи з 2010 року Wizz Air Kyiv City Marathon відкривав для киян та гостей столиці можливість вписати своє ім’я в спортивну історію України! Серед багатьох учасників цьогорічного забігу були активісти та прихильники Української партії: Олег Березюк, Микола Курянов, Микола Хотенко, Ольга Файзієва та інші.

Як і нещодавній забіг Intersport Ukraine Run 2016, що успішно відбувся у вересні, міжнародний марафон Wizz Air Kyiv City Marathon проводився з метою популяризації та пропаганди бігових масових заходів в Україні, інтеграції України у світовий біговий марафонський рух, а також: розвитку масового спорту і популяризації та пропаганди здорового способу життя.

Цей захід вкотре довів, що українська столиця – спортивне місто! На учасників очікували: вражаючий призовий фонд, атмосфера справжнього спортивного свята, приємні дарунки та сюрпризи! Незважаючи на холодний осінній дощ більше тисячі бігунів різних вікових категорій та статі спробували свої сили на марафоні (42км) та напівмарафоні (21км). Початківці випробували свою силу волі на п’ятикілометровій дистанції. Просто неможливо було пропустити нагоду отримати море драйвових емоцій та відчуття піднесення, немов справді летиш назустріч своїй мрії.

«Для Української партії популяризація та підтримка масових спортивних змагань, зокрема і легкоатлетичних, є пріоритетною справою в рамках реалізації комплексу заходів для втілення ідеї Здорової Нації. До речі Микола Курянов, який є учасником АТО, незважаючи на те, що вперше взяв участь у великому марафоні, успішно його здолав, пробігши за 5 годин під дощем всі 42 км!», - підкреслив багаторічний учасник і популяризатор легкоатлетичних марафонів Голова Українського юридичного товариства Олег Березюк.

 

Прес-служба УП
Інші новини:
 
Фотогалерея
Хмаринка тегів