Партнери

 
 
Головна » Новини » Новини та коментарі » Українська партія взяла участь у Осінньому марафоні - 2016!
10-09-2016, 15:15
Українська партія взяла участь у Осінньому марафоні - 2016!

Українська партія взяла участь у Осінньому марафоні - 2016!

10 вересня, в День фізичної культури та спорту, в Києві успішно відбувся забіг INTERSPORT UKRAINE RUN 2016. Змагання Intersport Ukraine Run 2016 проводились з метою популяризації та пропаганди бігових масових заходів в Україні, інтеграції України у світовий біговий марафонський рух, а також: розвитку масового спорту і популяризації та пропаганди здорового способу життя.

Організатором Змагання виступила Громадська організація «Бігова Україна». А відбувалися вони під патронатом Федерації легкої атлетики м. Києва та Головного управління у справах сім’ї, молоді та спорту (КМДА).

Цей захід вкотре довів, що Київ – це спортивне місто! На учасників очікували: вражаючий призовий фонд, атмосфера справжнього спортивного свята, приємні дарунки та сюрпризи! Ця спортивна бігова подія, без сумнівів, добрий початок осені. Неможливо було пропустити нагоду отримати море драйвових емоцій та відчуття піднесення, немов справді летиш назустріч своїй мрії. Таке не забувається.

Серед багатьох учасників цьогорічного забігу були і активісти та прихильники Української партії: Олег Березюк, Микола Хотенко, Олександр Васькін, Микола Пасько, Денис Шинкаренко та Микола Кур’янов.

«Для Української партії популяризація та підтримка масових спортивних змагань, зокрема і легкоатлетичних, є пріоритетною справою в рамках реалізації комплексу заходів для реалізації ідеї Здорової Нації», - підкреслив багаторічний учасник і популяризатор легкоатлетичних марафонів Голова Українського юридичного товариства Олег Березюк.

«Отримав велике задоволення від своє участі у 10-км марафоні, від великої кількості колег спортсменів, що брали в ньому участь, від організації змагань, яка з кожним роком все поліпшується. Потяг до здорового образу життя стає поступово сімейною традицією: в забігах бере участь двоюрідний брат, привчаю сина…», - розповідає Микола Хотенко (2-е місце серед ветеранів спорту міста Києва).

«Задоволений досягнутим особистим результатом. Такі змагання стимулюють ріст спортивних досягнень не тільки у широких масах, що є дуже важливим, але й сприяють спортивному росту підростаючого покоління – майбутнім призерам національних та світових чемпіонатів і Олімпйських ігор…», - говорить Шинкаренко Денис.

Прес-служба Української партії
Інші новини:
 
Фотогалерея
Хмаринка тегів