Партнери
 
 
Головна » Новини » Новини та коментарі » Українська партія на Херсонському форумі
1-10-2016, 23:44
Українська партія на Херсонському форумі

З 30 вересня по 1 жовтня 2016 року у м. Нова Каховка відбувався ІХ Міжнародний інвестиційний форум «Таврійські горизонти: співпраця, інвестиції, економічний розвиток». Активну участь в ньому взяв член Політради Олег Березюк – голова Українського юридичного товариства.

На форум приїхали 650 осіб. Серед них 14 представників дипломатичного корпусу та багато зацікавлених підприємців з 25 країн світу. За результатами форуму можна зробити висновок, що Херсонська область має значний потенціал для розвитку бізнесу. Унікальне географічне положення, природно-кліматичні умови, підприємницька ініціатива і творчий потенціал мешканців регіону дає підстави робити оптимістичні прогнози щодо соціально-економічного розвитку Херсонщини у найближчій перспективі. Одним із найбільш перспективних напрямків є розвиток медицини та курортно-рекреаційної сфери, до якої проявляють інтерес потенційні інвестори з арабських країн. Перспективу мають і проекти пов’язані з вирощуванням високоякісних і екологічно чистих продуктів харчування та розвиток морських транспортних перевезень. Зокрема була розглянута можливість створення потужного транспортного Хабу України через розбудову транспортної логістики на Херсонщині.

В інтерв’ю для ЗМІ Олег Березюк відзначив: «Якщо політика Херсонської ОДА буде спрямована на забезпечення суспільно-політичної стабільності, безпеки громадян і прозорості процедур пов’язаних з веденням бізнесу, то іноземні інвестори будуть вкладати значні кошти в бізнес-проекти, що неодмінно має сприяти соціально-економічному розвитку Херсонської області. Для інвесторів потрібно більше об’єктивної інформації, а з боку держави має бути більше уваги до розвитку проектів, які можуть стати конкурентноздатними на міжнародному ринку товарів і послуг.»

Прес-служба УП
Інші новини:
 
Фотогалерея
Хмаринка тегів