Головна » Новини » Новини та коментарі » Активісти Української партії відвідали Чорнобильську зону
26-10-2016, 10:43
Активісти Української партії відвідали Чорнобильську зону

Члени Української партії взяли участь в першій за 30-ть років водній подорожі до сумновідомої на сьогодні Чорнобильської зони. Маршрут пролягав по Дніпру-Славуті до Київської ГЕС, а далі по Київському морі аж до гирла ріки Прип’ять, до кордону Чорнобильскої зони.

Вранці 22 жовтня від причалу №11 Річкового вокзалу Києва в сторону Чорнобиля на швидкісній «Ракеті» на підводних крилах відправилась делегація, яка складалася із сталкерів Чорнобиля, що проводять екскурсії в зону відчуження, відповідальних співробітників Державного агентства з управління зоною відчуження, представників бізнесу з екологічної енергетики та компаній з міжнародного туризму і журналістів.

За словами члена Української партії Георгія Лук’янчука, «це – перша, дослідницька «натурна спроба» започаткувати в майбутньому регулярні туристичні рейси до Чорнобильскої зони, до міста-привида Прип’яті та розташованого біля нього місця страшної трагедії – Чорнобильської АЕС».

Він зазначив, що ця подорож по Дніпру стала першою за понад 30 років – відтоді, коли після всесвітньовідомої аварії на станції виникла закрита тридцятикілометрова зона і туди перестали ходити пасажирські судна. «Ця мандрівка якраз і присвячена була тридцятиріччю зведення укриття над четвертим реактором, так званого «Саркофага» у грудні 1986 року і його накриттю у листопаді «Саркофагом-2» - велетенською так званою «Аркою», або ж «Новим безпечним конфайментом» - найбільшою арочною спорудою в світі та найбільшою рухомою спорудою на суші».

 

Прес-служба Української партії
Інші новини:
 
Фотогалерея
Наша кнопка

<a href="http://www.ukrpart.org" target="_blank"><img src="http://www.ukrpart.org/ukrpart.jpg" alt="Українська Партія" width="135" height="56" border="0"></a>
Хмаринка тегів