Головна » Новини » Новини та коментарі » У Києві вшанували пам'ять загиблих політв’язнів
28-10-2016, 14:15
У Києві вшанували пам'ять загиблих політв’язнів

27 жовтня активісти Української партії взяли участь у щорічних заходах, на яких вшановують пам'ять безневинно убитих у 1937 році на Соловках в’язнів радянських таборів, серед яких було 265-ть розстріляних представників української інтелігенції.

В цей день у Києві біля пам’ятника Лесеві Курбасу зібралися громадські активісти і представники національно-демократичних партій. Вони поклали квіти до пам’ятника, запалили свічки та провели віче, священики відслужили панахиду.

За словами члена Української партії, голови Міжнародної громадської організації «Соловецьке братство» Георгія Лук’янчука, наступного 2017-го року виповниться 80-ть років з часу Великого терору. З нагоди цієї дати творчий колектив Міжнародної інформаційної агенції «Vector News» у партнерстві зі ВБФ «Журналістська ініціатива» та за підтримки МГО «Соловецьке братство» започаткував акцію «Рік жертв Великого терору». Головна мета цієї акції відновлення національної історичної пам’яті. «Публікації та громадські заходи з інформування суспільства про Великий терор спонукатимуть до роздумів і чіткого розуміння з якої «шинелі» вийшла нинішня агресія Кремля», - наголосив Георгій Лук’янчук.

 

Прес-служба Української партії
Інші новини:
 
Фотогалерея
Наша кнопка

<a href="http://www.ukrpart.org" target="_blank"><img src="http://www.ukrpart.org/ukrpart.jpg" alt="Українська Партія" width="135" height="56" border="0"></a>
Хмаринка тегів