Головна » Новини » Регіональні новини » На Стрийщині відбулося свято «Тобі, Україно, свята моя земле!»
29-08-2011, 11:58
На Стрийщині відбулося свято «Тобі, Україно, свята моя земле!»

У селі Голобутів Стрийського району відбулося свято під назвою «Тобі, Україно, свята моя земле!», приурочене 20-й річниці Незалежності України та 550-річчю с. Голобутів.

Напередодні на території сільського кладовища відкрили та освятили пам’ятну плиту першому селянському послові до Австрійського парламенту Юрієві Андрусяку. Благодійний фонд «Добре серце» подбав про благоустрій території, встановивши вздовж кладовища паркан та заасфальтувавши доріжки.

24 серпня урочистості розпочалися змаганнями під символічною назвою «Козацькі забави» та матчами першості Стрийщини з футболу.

Апостольський адміністратор Стрийської єпархії УГКЦ Владика Тарас Сеньків та священики різних парафій відслужили молебень до пресвятої Богородиці та освятили пам’ятний знак з нагоди 550-річчя с. Голобутів.

З Днем Незалежності мешканців села та гостей, які приїхали на святкування, привітали представники влади, голова Благодійного фонду «Добре серце», заступник голови Політради Української партії Олег Канівець, посол України в Канаді Ігор Осташ, гості зі Львова та Республіки Польща.

«Нам необхідно бути гідними нашої історичної слави й нашого величного майбутнього. Нехай цей святковий день стане ще однією нагодою для консолідації навколо ідеї державності та соборності, яка, без сумніву, допоможе нам вибудувати міцний та заможний український дім. Гуртуймося, будьмо патріотами й це зробить нас сильнішими та духовно багатшими», - наголосив Олег Канівець.

Також відбувся концерт за участю кращих мистецьких колективів Стрийщини. Родзинкою святкової програми став виступ Національного заслуженого академічного українського народного хору ім. Г Верьовки та танцювальна забава у супроводі ВІА «Україна». Артисти приїхали на запрошення Благодійного фонду Олега Канівця «Добре серце». Завершилося свято феєрверком.

Прес-служба Благодійного фонду «Добре серце»
Інші новини:
 
Фотогалерея
Наша кнопка

<a href="http://www.ukrpart.org" target="_blank"><img src="http://www.ukrpart.org/ukrpart.jpg" alt="Українська Партія" width="135" height="56" border="0"></a>
Хмаринка тегів