Головна » Новини » Регіональні новини » Нежухів відсвяткував 580-річчя
31-08-2011, 15:46
Нежухів відсвяткував 580-річчя

28 серпня в селі Нежухів, що на Львівщині, святкували 580-річчя з дня заснування села. В урочистостях взяли участь керівники апарату Стрийської РДА, заступник голови Української партії, голова Благодійного фонду «Добре серце» Олег Канівець, громада села.

Програма святкування була насиченою. Стартувала вона Козацькими забавами та футболом на місцевому стадіоні. Урочисту частину розпочав колектив Західного територіального центру військово-музичного мистецтва м. Львова, під акомпанемент якого присутні виконали гімн України.

Вітальне слово виголосив уродженець села, голова Благодійного фонду «Добре серце» Олег Канівець, який розповів, що свої перші кроки зробив саме в Нежухові, тому йому завжди приємно приїжджати на свою малу батьківщину. Від Фонду Олег Канівець подарував сільській раді газонокосарку: «Я знаю, як ваш сільський голова дбає про благоустрій села, також у вас є хороший стадіон, тож впевнений, що наш подарунок не буде припадати пилом, а допомагатиме у господарюванні». Меценат запевнив, що продовжуватиме допомагати рідному селу й надалі. Зокрема Фонд, який він очолює, бере на себе зобов’язання добудувати спортивний зал у місцевій школі.

Сільський голова Михайло Яхван зазначив, що нежухівці вдячні Олегові Канівцю, який будучи депутатом Львівської обласної ради у 2002-2006 роках лобіював питання відновлення у селі ФАПу та початкової школи і, як  результат, з обласного бюджету було виділено 300 тисяч гривень. На знак подяки голова Нежухова подарував голові Благодійного фонду картину.

Прес-служба Благодійного фонду «Добре серце»
Інші новини:
 
Фотогалерея
Наша кнопка

<a href="http://www.ukrpart.org" target="_blank"><img src="http://www.ukrpart.org/ukrpart.jpg" alt="Українська Партія" width="135" height="56" border="0"></a>
Хмаринка тегів