Партнери
 
 
Головна » Новини » Регіональні новини » У Миколаєві відкрили офіс Благодійного фонду «Добре серце»
10-09-2011, 13:53
У Миколаєві відкрили офіс Благодійного фонду «Добре серце»

10 вересня у Миколаєві, що на Львівщині, відбулося відкриття офісу Благодійного фонду Олега Канівця «Добре серце». Чин освячення провели декан, настоятель греко-католицького храму св. Миколая отець Андрій Павлів, декан, настоятель храму Різдва Пресвятої Богородиці Київського патріархату о. Василь Салабай, декан, настоятель храму Успення Пресвятої Богородиці Української Автокефальної православної церкви о. Роман Сотник. Це вже четвертий офіс Фонду на Львівщині, громадські приймальні «Доброго серця» працюють у Моршині, Стрию та Жидачеві.

«Кожна людина для себе визначає пріоритети в житті. Наша мета – це допомога ближньому, підтримка потребуючих. Благодійний фонд «Добре серце» надає допомогу малозабезпеченим верствам населення, сприяє розвиток освітніх та культурних програм», - зазначив заступник голови Української партії, голова Благодійного фонду «Добре серце» Олег Канівець.

Відтак, відбувся прийом громадян. Протягом чотирьох годин Олег Канівець поспілкувався з мешканцями Миколаївщини. До Фонду звернулося дванадцять директорів шкільних закладів, які мають практично одинакові проблеми – відсутність в школах внутрішніх туалетів. Фонд взяв на себе зобов’язання забезпечити їх сантехнічним обладнанням. Також в деяких школах потребують заміни підлоги, тож «Добре серце» допоможе і в цьому.

Звернення були й стосовно освітлення в селі Криниця, реставрації пам’ятника замордованим просвітянам в м. Миколаєві, необхідності опалення в музеї Миколи Устияновича, обладнання спортивного майданчика в с. Липівка, придбанні українських сценічних костюмів для дитячого танцювального колективу «Усмішка», допомоги при лікуванні онкохворих тощо.

Усі заяви зареєстровано. Ряд питань було вирішено безпосередньо в день прийому. Інші будуть виконані протягом місяця. Наступний прийом громадян у м. Миколаєві відбудеться 8 жовтня.

Прес-служба Благодійного фонду «Добре серце»
Інші новини:
 
Фотогалерея
Хмаринка тегів