Головна » Новини » Регіональні новини » У Стрию відкрито офіс Федерації футболу Стрийщини та товариства «Надсяння»
4-10-2011, 09:40
У Стрию відкрито офіс Федерації футболу Стрийщини та товариства «Надсяння»

2 жовтня у м. Стрию відбулося відкриття офісу Федерації футболу Стрийщини та Стрийського районного осередку Львівського регіонального суспільно-культурного товариства «Надсяння», які знаходяться в одному приміщенні.

Чин освячення провів священик церкви Благовіщення Преподобної Богородиці о. Василь Олійник, який підкреслив, що плекання нових талантів у різних сферах – це благородна справа і висловив слова подяки голові Благодійного фонду «Добре серце», заступнику голови Української партії Олегу Канівцю, за фінансової підтримки якого й відбулося відкриття.

Голова Федерації футболу Стрийщини Ігор Пак наголосив, що футбол один із найпоширеніших і найпопулярніших видів спорту зі славним минулим, тому і сьогодні необхідно розвивати й популяризувати його, а це можливо при належному фінансуванні та підтримці меценатів. Федерація вдячна Фонду «Добре серце», голова якого Олег Канівець вже не раз допомагав окремим футбольним командам й Федерації Стрийщини конкретними справами.

Член виконкому Федерації футболу Львівської області Орест Пасіка зазначив, що відкриття офісу сприятиме більш злагодженій щоденній роботі й зможе надалі координувати футбольні справи.

Голова осередку ветеранів спорту Стрийщини Роман Мазяк подякував Олегу Канівцю за те, що він не стоїть осторонь таких важливих питань, як популяризація здорового способу життя, як серед молоді, так і серед ветеранів спорту, й допомагає не тільки футболу, а й іншим видам спорту.

Очільник Стрийського районного осередку Львівського регіонального суспільно-культурного товариства «Надсяння» Василь Гриб розповів, що голова Благодійного фонду «Добре серце» Олег Канівець єдиний, хто відгукнувся на прохання їхнього товариства допомогти в багатьох організаційних питаннях, зокрема, і в поїздці до Польщі колишніх переселенців, які нині проживають в с. Ланівка Стрийського району.

Прес-служба Благодійного фонду «Добре серце»
Інші новини:
 
Фотогалерея
Наша кнопка

<a href="http://www.ukrpart.org" target="_blank"><img src="http://www.ukrpart.org/ukrpart.jpg" alt="Українська Партія" width="135" height="56" border="0"></a>
Хмаринка тегів