Головна » Новини » Регіональні новини » Микола Фокшей: Ігор Насалик є для мене прикладом найкращого господарника
7-10-2011, 10:17
Микола Фокшей: Ігор Насалик є для мене прикладом найкращого господарника

Днями голова Івано-Франківської крайової організації Української партії Микола Семенюк зустрівся із міським головою Косова Миколою Фокшеєм, якого на посаду мера під час місцевих виборів висувала Українська партія.

Микола Фокшей розповів про життя та проблеми косів’ян. Так, після обрання на посаду він, перш ніж розпочати роботу, порозумівся із різнопартійною міською радою та головою райдержадміністрації. За дев’ять місяців спільної роботи міській владі вдалося багато чого зробити: відремонтовано центральну вулицю міста, вирубано старі та гнилі дерева, вичищено береги річки Рибниці, вирішено питання відведення стічних вод, зроблено ремонт у приміщенні міської ради, перекрито дахи та встановлено опалення новітніх технологій у дитячих садочках тощо.

За словами міського голови, важливим завданням також є організація дозвілля мешканців міста. Цього року, зокрема, було урочисто відзначено день міста, крім того у Косові розпочався 5 етап чемпіонату України «Александров раллі», а у кінці літа відбувся Гуцульський фестиваль. Також мерія інвестує кошти у спортивну галузь: футбол, боротьбу, гірські лижі, шахи.

«Так складається, що суспільство дає оцінку владі, яку воно вибирає, і лише історія розсудить, як працювала влада, що вона зробила для розвитку громади, - зазначив Микола Фокшей. - Тому для мене завжди залишається прикладом голова Української партії, мер Калуша Ігор Насалик – людина з великою історією та великими здобутками.»

Прес-служба Івано-Франківської крайової організації Української партії
Інші новини:
 
Фотогалерея
Наша кнопка

<a href="http://www.ukrpart.org" target="_blank"><img src="http://www.ukrpart.org/ukrpart.jpg" alt="Українська Партія" width="135" height="56" border="0"></a>
Хмаринка тегів