Партнери

 
 
Головна » Новини » Регіональні новини » Ігор Насалик: Ми створимо фонд допомоги онкохворим дітям Калуша
13-10-2011, 18:02
Ігор Насалик: Ми створимо фонд допомоги онкохворим дітям Калуша

Калуська міська влада планує створити для онкохворих дітей благодійний фонд.

Як повідомляє газета Вікна, за офіційними даними на Калущині зареєстровано всього 18 дітей із онкопатологіями. Однак, міський голова Ігор Насалик днями оприлюднив нову невтішну статистику: хворих на рак дітей у місті є близько 300.

«Хочу подякувати цілій групі людей нашого міста, які збирають кошти для хворих на рак дітей, і яким вдається це робити не тільки у Калуші, але і по всій Україні, - акцентував Ігор Насалик. - Але це точкові речі, які не можуть вирішити проблему. Тому, при формуванні міського бюджету на 2012 рік, буду пропонувати міській раді створити фонд для забезпечення дітей, хворих на рак».

Тим більше, за його словами, у калуських активістів вже є досвід лікування дітей в Ізраїлі. Існує домовленість про 50%-у знижку для всіх дітей із Калуша, які будуть приїжджати на лікування.

«Я буду пропонувати депутатам створити фонд, фінансування якого на 50% взяло б на себе місто, а щодо інших 50%, то ми б задіяли благодійні фонди, у тому числі міжнародні», - наголосив голова Української партії Ігор Насалик.

Прес-служба Української партії
Інші новини:
 
Фотогалерея
Хмаринка тегів